Nabídka práce > FINANČNÍ KONTROLOR| až 60 000 Kč/m

FINANČNÍ KONTROLOR| až 60 000 Kč/m

Náplň práce

Do výrobní společnosti hledáme zkušeného finančního kontrolora, který má rád nové výzvy a komunikativní angličtinu! Spolupráce s týmem napříč EU, nastavování procesů...zní to přesně pro Vás? Čtete dál!

Co bude Vaší náplní:

* finanční plánování, řízení rozpočtu
* monitoring finančních výsledků, identifikace trendů
* řízení interního auditu
* implementace nového systému
* hlídaní firemních KPI - příjmy, výdaje a zpracované faktury
* forecasting, budgeting, reporty a kalkulace

Požadavky

* SŠ nebo VŠ v oblasti financí
* AJ na komunikativní úrovni B2
* zkušenost na podobné pozici
* silná osobnost, analytické myšlení

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - docházkový bonus - za 100% docházku 1300kč/měs. navíc k platu - 5 týdnů dovolené - příspěvek na výborné stravování přímo u nás za symbolickou cenu (oběd vyjde cca na 30kč) - příspěvek na sport a kulturu - 1500 měsíčně - zvýhodněné mobiln
  • Místo pracoviště: Hustopeče