Nabídka práce > VEDOUCÍ ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ S AJ

VEDOUCÍ ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ S AJ

Náplň práce

V rámci vznikajícícho SSC hledáme VEDOUCÍ ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ! Základním předpokladem pro úspěch ve výběrovém řízení je bezproblémová komunikace v angličtině a zkušenosti z obdobné pozice (účetnictví, controlling) ve výrobním prostředí (ideálně automotive).

V rámci Evropy budete mít zodpovědnost za dodržování účetních předpisů, účetní rozvahu, předvahy a souhlad s US GAAP.

Těšíme se na váš životopis!

Požadavky

- VŠ vzdělání ekonomického zaměření
- schopnost komunikovat v AJ na denní bázi
- zkušenosti z výrobní společnosti (ideálně automotive)
- pokročilá znalost MS Excel
- znalost SAP výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - sick days - po zaučení možnost částečného home office - zahraniční služební cesty - závodní stravování - mobilní telefon, notebook - podpora profesního vzdělávání
  • Místo pracoviště: Strakonice