Nabídka práce > TECHNIK ELEKTRO | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

TECHNIK ELEKTRO | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

Máš vzdělání v elektrotechnickém směru a platnou vyhlášku 50?

Máme pro Tebe nabídku na pozici ELEKTROTECHNIKA. Nabídka platná také pro ABSOLVENTY.

Denně se budeš starat o následující:
- technická podpora výroby
- údržba strojních zařízení
- objasňování příčin poruch strojního zařízení
- práce s technickou dokumentací
- spolupráce s ostatními odděleními
- modernizace výrobních linek a spolupráce na automatizaci výroby

Požadavky

- min. SOU elektrotechnického směru
- platná vyhláška 50/1978 Sb. § 8
- zkušenosti s prací s měřícími a programovacími přístroji
- uživatelská znalost MS Office
- řidičský průkaz sk. B
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu

- výhodou je znalost řídících systémů - např. Step 7, SIMATIC S7

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - bonusy - příspěvek na dopravu - příspěvek na penzijní připojištění - cafeteria 1 600 Kč/měsíc - stravenky - možnost kariérního růstu a stáže v zahraničí
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod