Nabídka práce > KONTROLOR PROJEKTU JUNIOR (AUTOMOTIVE) | PŘÍBRAMSKO

KONTROLOR PROJEKTU JUNIOR (AUTOMOTIVE) | PŘÍBRAMSKO

Náplň práce

Pro našeho klienta sídlícího poblíž Příbrami hledáme kandidáty na pozici kontrolora projektu.

Hlavní náplní práce bude:

- Zpracování kalkulací nových projektů (výrobní náklady)
- Monitoring projektových nákladů
- Kontrola životního cyklu produktu
- Spoluúčast na části controllingových a administrativních úkolů

Požadavky

- SŠ vzdělání
- Aktivní znalost MS Office, pokročilá znalost MS Excel je podmínka
- Komunikativní znalost angličtiny (B1/B2)
- Analytické myšlení
- VÝHODOU: Znalost programu SAP

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Bonusy a prémie, bonus za referral - Po zkušební době osobní ohodnocení - Flexibilní pracovní doba - Možnost práce z domova (po zapracování) - Kurzy angličtiny - Firemní akce - Částečně hrazené závodní stravování - Závodní zdravo
  • Místo pracoviště: Příbram