Nabídka práce > STAVBYVEDOUCÍ | MOSTY

STAVBYVEDOUCÍ | MOSTY

Náplň práce

Chcete pracovat pro stavební firmu s mezinárodní působností?

Máte vzdělání stavebního směru či dokonce autorizaci ČKAIT?

V tom případě jsi to ty, koho právě hledáme!

Chystají se zajímavé projekty, tak si je nenech uniknout!

Co bude Vaši náplní práce?

- Řídit výstavbu v souladu s obecně platnými předpisy a směrnicemi
- Spolupracovat na přípravě nabídek
- Vykonávat přímý dohled nad prováděním výstavby na základě požadavků smlouvy technické dokumentace, harmonogramu, rozpočtu a kvality
- Koordinovat činnosti podřízených pracovníků a subdodavatelů
- Plánovat a objednávat výrobní prostředky a materiál, dohlížet na včasnost a kvalitu dodávek
- Kontrolovat náklad a průběžně sledovat předpokládaný rozpočet

Požadavky

- Vzděláni stavebního zaměření
- Min. 3 letá zkušenost na pozici Stavbyvedoucího (pouze MOSTY - ne pozemní či jiné stavby)
- Znalost Excel
- Znalost AJ min. A2
- Ochota cestovat směrem na východ od Prahy

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 65000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co Vám můžeme nabídnout? - 26 dní dovolené - Narozeninové volno - Služebný vůz i k soukromým účelům - Multisportka plně hrazena zaměstnavatelem - Stravenkový paušál - Notebook a mobilní telefon - Příspěvek na pojištění - Stravenky - Smlouvu na dobu
  • Místo pracoviště: Hradec Králové