Nabídka práce > VEDOUCÍ POBOČKY | PŘÍBRAM

VEDOUCÍ POBOČKY | PŘÍBRAM

Náplň práce

Společnost podnikající v oblasti prodeje elektroinstalačního materiálu hledá vhodné kandidáty na pozici Vedoucí pobočky.

Máte vzdělání v elektrotechnickém oboru či již máte pracovní zkušenost na obdobné pozici? Vyznáte se v problematice silnoproudu? Máte obchodního ducha a zkušenosti s vedením týmu?

Pak možná hledáme právě Vás!

Co bude náplní práce?

- Zodpovědnost za provoz pobočky
- Zajištění legislativních a interních předpisů
- Nastavení obchodní strategie a odpovědnost za její plnění
- Rozvoj obchodních vztahů, budování zákaznické sítě
- Komunikace s dodavateli, centrálou, logistikou
- Reporting vedení společnosti
- Vedení a rozvoj týmu

Požadavky

- SŠ vzdělání technického směru - ideálně v oblasti elektrotechniky
- Praxe na obdobné pozici
- Znalost elektroinstalačního materiálu - silnoproudu
- Uživatelská znalost MS Office
- Zkušenost s vedením týmu
-Znalost programu CRM a SAP výhodou!
- Řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Měsíční bonusy - 25 dní dovolené - Stravenky - Benefitní program v hodnotě 6000 Kč ročně - 13. plat při splnění cílů firmy - Další rozvoj formou školení a vzdělávání - Příspěvek na penzijní pojištění 1000 Kč/měsíc - Služební automobil i pro soukrom
  • Místo pracoviště: Příbram