Nabídka práce > SPECIALISTA V OBORU ELEKTRO | DODRŽOVÁNÍ PŘEDPISŮ

SPECIALISTA V OBORU ELEKTRO | DODRŽOVÁNÍ PŘEDPISŮ

Náplň práce

WANTED: specialista certifikací a předpisů v elektro oboru! Jestli se bez problémů domluvíš anglicky, máš alespoň krátkou praxi a vyznáš se v testovacích zařízeních, můžeš náš tým doplnit právě ty.
Troufneš si na tuhle zodpovědnou pozici?

V rámci pracovní náplně tě bude čekat:
- zaškolení v USA (cca 2 měsíce)
- certifikace elektro produktů
- kontrola splnění předpisů a regulací
- komunikace s dodavateli a externími laboratořemi
- spolupráce na vývoji nových produktů

Požadavky

- VŠ vzdělání elektro zaměření
- komunikativní AJ na každodenní využití
- pečlivost, spolehlivost
- praxe v oboru alespoň 2 roky
- orientace v testovacích postupech a zařízeních (např. osciloskopy)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 60000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - měsíční prémie - 5 týdnů dovolené - závodní stravování - příspěvek na dovolenou a Vánoce - příspěvek na dopravu 3 Kč/km - příspěvek na penzijní připojištění/doplňkové penzijní spoření - další odměny, příspěvky (narození dítěte, dárcovství krve, pr
  • Místo pracoviště: Strakonice