Nabídka práce > OBCHODNÍ MANAŽER | JABLONEC NAD NISOU

OBCHODNÍ MANAŽER | JABLONEC NAD NISOU

Náplň práce

Máte zkušenosti s prodejem technického produktu? Máte technické vzdělání a domluvíte se anglicky? Tak právě Vás hledám na pozici OBCHODNÍ MANAŽER | JABLONEC NAD NISOU
- Akvizice nových zákazníků a správa o stávající zákazníky
- Vedení obchodu od A do Z
- Pro stávající zákazníky zajištění potřebné technické podpory, tvorba cenových nabídek
- Úzká spolupráce napříč společností
- Zadávání objednávek do systému, řešení výrobních termínů, zajištění expedice, příprava podkladů k fakturaci

Požadavky

- SŠ nebo VŠ technického směru
- Zkušenosti s prodejem technického produktu
- 2 roky praxe na obdobné pozici
- AJ na úrovni B2 – aktivní komunikace
- Výborné komunikační a organizační schopnosti, orientace na výsledek
- Uživatelská znalost práce v MS Office
- Řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dnů dovolené - 3 sick days - Příspěvek na stravování - MultiSport karta - Možnost jazykových kurzů - Zvýhodněné ceny služeb a produktů u našich smluvních partnerů
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou