Nabídka práce > TECHNOLOG | STROJÍRENSTVÍ

TECHNOLOG | STROJÍRENSTVÍ

Náplň práce

Pro strojírenskou firmu v Protivíně hledáme TECHNOLOGA.

Jste nadaný/á absolvent/ka SŠ nebo VŠ s technickým zaměřením nebo máte praxi ve strojírenství? Ovládáte kreslení v konstrukčním programu?

Pak hledáme právě vás!

Jako specializovaný TECHNOLOG budete mít na starosti následující:
- Zodpovědnost za jedno konkrétní středisko
- Zpracovávání konstrukčních a technologických výkresů v programu SolidWorks
- Účast na technologické přípravě strojírenské výroby a návrhu přípravků
- Vytváření konstrukčních řešení pro nové výrobky a výběr materiálů
- Správa technické dokumentace a sledování dodržování technologických postupů
- Provádění rozborů pracovních postupů a kontrolních měření
- Sledování nákladů, optimalizace volby polotovarů a technologických postupů

Tato pozice je vhodná pro zkušené technology s praxí ale také pro čerstvé absolventy, kteří terpvné své první zaměstnání hledají! Pošlete nám svůj životopis nebo si o více informací zavolejte na 724 404 390.

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru nebo relevantní praxe v oboru
- Angličtina na úrovni A2, komunikativní velkou výhodou
- Zkušenosti s kreslením v konstrukčním programu SolidWorks nebo v podobném programu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Pololetní prémie - Závodní stravování - Flexi pass karta - Příspěvek na penzijní pojištění - Příspěvek na dopravu - Zvýhodněný mobilní tarif i pro rodiné příslušníky
  • Místo pracoviště: Písek