Nabídka práce > PRODUKTOVÝ SPECIALISTA | AŽ 50 0000

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA | AŽ 50 0000

Náplň práce

Zajímá tě vývoj produktu? Dorozumíš se anglicky? Pak tahle práce čeká právě na Tebe!

Do našeho týmu hledáme nového člena na pozici: PRODUKTOVÝ SPECIALISTA!

Co bude náplní tvé práce?

-Komplexní starost o nové systémy větrání, vytápění a chlazení -Spolupráce na projektech v rámci firmy
-Koordinace v navazujících fázích vývoje a výroby
-Koordinace jednotlivých členů týmu dle zadaného harmonogramu
-Podíl na zavádění nových výrobků do prodeje
-Konzultace technických řešení -Školení v daném oboru v rámci tuzemska a zahraničí

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru nebo praxe v oboru
- Řidičské oprávnění skupiny B
- AJ min. B1
- MS Officem
- CAD a BIM výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - práce se špičkovými technologiemi - kurzy angličtiny - obědy na pracovišti - dobré platové ohodnocení a další profesní růst
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou