Nabídka práce > MISTR | OBRÁBĚNÍ | 1 SMĚNA | 45 000 Kč

MISTR | OBRÁBĚNÍ | 1 SMĚNA | 45 000 Kč

Náplň práce

Do výrobní společnosti na Krumlovsku hledáme specialistu na obrábění, který povede partu cca 12 podřízených.

Náplň práce:
- Řízení mechanického obrábění, vedení podřízených
- Řešení operativních problémů v průběhu směny
- Kontrola dodržování pracovních postupů a BOZP
- Spolupráce na tvorbě návodek a další výrobní dokumentace
- Práce pouze na jednu směnu!

Požadavky

- SOU/SŠ vzdělání technického rázu
- Zkušenost z podobné pozice, s vedením kolektivu lidí
- Zkušenost s obráběním

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 42000 CZK do 47000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. a 14. plat - Další prémie - Týden dovolené nad rámec ZP - Příspěvek na dopravu - Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění - Jazykové kurzy - Další benefity pro zaměstnance a rodiny
  • Místo pracoviště: Český Krumlov
Odpovědět na inzerát