Nabídka práce > TECHNOLOG | JIHLAVA

TECHNOLOG | JIHLAVA

Náplň práce

Máš zkušenosti s prací na projektech? Rozumíš elektromotorům? Máš praxi v oboru strojírenství a zvládáš se domluvit anglicky nebo německy?
Hledáme kolegu na pozici TECHNOLOG.

Máš chuť se dozvědět víc? Tak čti dál.

Tvým úkolem bude:
- Plánovat technologie výroby komponentů do elektromotorů
- Připravovat, plánovat a zavádět nové výrobní linky a zařízení
- Optimalizovat výrobní procesy s ohledem na kvalitu, dodávky a náklady
- Vytvářet a aktualizovat výrobní dokumentaci a kontrolní plány
- Provádět analýzy chyb pomocí FMEA, včetně plánování a provádění opatření
- Provádět analýzy způsobilosti strojů a procesů
- Neustále zlepšovat kvalitu, sledovat a snižovat náklady na chyby

Požadavky

- VŠ nebo SŠ strojírenského zaměření s praxí v oboru (strojírenství, elektrotechnika)
- AJ nebo NJ - budeš komunikovat s kolegy a vedením
- Zkušenosti s prací na projektech
- Pečlivost při plnění úkolů, komunikační dovednosti
- Ochota učit se nové věci
- Výhodou - znalosti výrobních a měřících procesů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 39000 CZK do 48000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 13. a 14. mzda - příspěvek do cafeterie 6 000 Kč za rok - dotované závodní stravování - výhodný mobilní tarif, slevy u smluvních partnerů - sportovní aktivity zdarma - školení a kurzy
  • Místo pracoviště: Jihlava