Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR| ŠUMPERK

PROCESNÍ INŽENÝR| ŠUMPERK

Náplň práce

Máš vzdělání technického zaměření a zajímá tě obor procesního inženýrství? Tak to mám pro tebe zajímavou nabídku!

Náplň práce:
- optimalizace výrobních procesů
- úprava výrobní dokumentace
- vedení projektů
- správa projektové a procesní dokumentace
- příprava a vyhodnocení technologických testů

Požadavky

- VŠ vzdělání technického zaměření
- znalost AJ na komunikativní úrovni (technická dokumentace, komunikace s kolegy ze zahraničí)
- základní znalosti z oblasti statistiky a štíhlé výroby výhodou
- pokročilá znalost MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 dní dovolené navíc - pružná pracovní doba - příspěvek na dojíždění - jazykové vzdělávání - Multisport karta - příspěvek na penzijko - firemní akce
  • Místo pracoviště: Šumperk