Nabídka práce > TEST TECHNIK ABSOLVENT | PRAHA 9 | 45 000 Kč

TEST TECHNIK ABSOLVENT | PRAHA 9 | 45 000 Kč

Náplň práce

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost podnikající v elektronické výrobě, hledáme vhodného kandidáta na pozici TEST TECHNIK.

Vaším úkolem bude:
- navrhovat testovací procesy a implementovat je do výroby
- vytvářet testovací dokumentaci a dokumentaci pro vstupní kontrolu
- spolupracovat s kolegy ze zahraničí
- podílet sa na návrzích testovacích zařízení a testovacích kabelů

Požadavky

- VŠ/SŠ vzdělání technického směru (elektro)
- Platná vyhláška 50 §5
- Praxe na pozici servisního technika výhodou
- Znalost elektronických součástek, funkce a parametrů testovacích zařízení
- AJ na úrovni B1

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 13. plat - Flexibilní pracovní doba - Příspěvek na penzijní pojištění - Další vzdělávaní - Příspěvek na dopravu - Firemní akce
  • Místo pracoviště: Praha