Nabídka práce > OBSLUHA VÝROBNÍ/BALÍCÍ LINKY, RAKOVNÍK

OBSLUHA VÝROBNÍ/BALÍCÍ LINKY, RAKOVNÍK

Náplň práce

Zajímáte se o technická zařízení? Nevadí Vám práce ve směnném provozu? Je pro Vás lokalita Rakovník dobře dostupná? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Právě hledáme kandidáty na pozici OBSLUHY VÝROBNÍ NEBO BALÍCÍ LINKY!

Vaší náplní práce bude:
* Obsluha linky, její nastavování a údržba
* Kontrola kvality výrobků
* Kontrola výrobního procesu - s cílem zamezit neplánovaným zastavením linky

Lokalita: Rakovník
Mzda: 28 700 Kč/měsíc + až 4 000 Kč přípatky za směnný provoz
Nástup: ihned

Požadavky

* výuční list
* zkušenost z výroby výhodou
* ochotna pracovat ve směnném provozu
* uživatelská znalost PC
* manuální zručnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 28700 CZK do 32700 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * smlouva na dobu neurčitou * 5 týdnů dovolené * firemní kantýna - dotované stravování * sleva na firemní produkty * životní a úrazové pojištění * nadstandardní příspěvek na penzijní spoření
  • Místo pracoviště: Rakovník