Nabídka práce > STAVBYVEDOUCÍ | POZEMNÍ STAVBY

STAVBYVEDOUCÍ | POZEMNÍ STAVBY

Náplň práce

Jste zkušený stavbyvedoucí? Máte zkušenosti s pozemními stavbami?

Pokud ano pošlete nám svůj životopis!

Vaším úkolem bude:
- řízení stavební zakázky (region Praha a středočeský kraj)
- budete odpovídat projektovému manažerovi stavby
- koordinovat nasazení vlastních kapacit, mechanizaci a dodavatele
- účastnit se jednání s technickým dozorem i zástupci investora
- zabezpečovat a koordinovat dodávky materiálu
- odpovídat za výslednou kvalitu projektu
- kontrolovat dodržování pravidel BOZP a pořádku na stavbě

Požadavky

- Minimálně SŠ ideálně stavebního směru
- Výhodou autorizace ČKAIT