Nabídka práce > KEY ACCOUNT MANAGER | NĚMECKÝ TRH

KEY ACCOUNT MANAGER | NĚMECKÝ TRH

Náplň práce

Staňte se součástí týmu společnosti, která je díky svým vědomostem a schopnostem vývoje úspěšnou technologickou jedničkou na trhu.

Aktuálně hledáme manažera pro klíčové zákazníky, který bude mít na starosti německou odbytovou oblasti.

Můžete být z celého Královehradeckého kraje, 70% času budete na cestách, administrativu můžete řešit formou HO.

Náplň práce:

- péče o stávající zákazníky a strategické získávání zákazníků nových
- plánování cest a organizování návštěv u zákazníků, vypracovávání zpráv o návštěvách
- péče o projekty
- zpracování statistik a reportů prodeje
- analýza a popis zákaznických požadavků
- vypracovávání odbytového rozpočtu pro danou oblast odbytu
- odpovědnost za obchodní výsledky

Požadavky

- vzdělání elektrotechnického nebo provozně hospodářského zaměření
- silný technický background
- ideálně 3 roky praxe na obchodní pozici s technickým produktem (nejlépe v oblasti pohonné techniky či výrobců bílého zboží)
- velmi dobrá znalost NJ
- ochota cestovat - 70% pracovního času

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - fixní mzda + kvartální a roční prémie dle výsledků - mobil, notebook, automobil i k soukromým účelům - 5 dní dovolené navíc - stravenky - příspěvek na PP/ŽP - jazykové kurzy - možnost HO
  • Místo pracoviště: Jičín