Nabídka práce > OPTOMETRISTA | 50 000 Kč

OPTOMETRISTA | 50 000 Kč

Náplň práce

Máte VŠ vzdělání v oboru Optometrie a hledáte pracovní příležitost?

Stabilní prodejce oční optiky hledá Optometristu. Šanci mají zkušení i absolventi.

Vaší náplní práce bude:

- vyšetřování zrakových funkcí a stanovení příslušné korekce
- kompletní servis pro klienty začínající s aplikací čoček
- poradenská činnost v oblasti refrakčních vad
- prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
- fakturace za prodané zboží a další drobná administrativa

Požadavky

VŠ vzdělání v oboru optometrie
pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování
dynamická osobnost ochotná učit se
flexibilita
angličtina výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: služební automobil bonusová složka platu - až 5 000 Kč/měs. zaměstnanecké slevy stravenky kafeterie vzdělávací programy
  • Místo pracoviště: Tábor