Nabídka práce > ELEKTROMECHANIK | HRÁDEK NAD NISOU

ELEKTROMECHANIK | HRÁDEK NAD NISOU

Náplň práce

Máte praxi s údržbou strojů? K tomu máte aktivní vyhlášku č. 50 § 6?

Tak to hledáme právě Vás!

Pracovní náplň:
- Kontrola a údržba elektrických/strojních zařízení (např. tlakových licích strojů a ostřihovacích lisů
- Odstraňování zjištěných závad při revizích, opravách a při poruchách
- Provádění preventivních kontrol strojů a zařízení
- Orientace v elektrických plánech

Požadavky

- SOU technického zaměření
- znalost technické dokumentace (čtení a porozumění)
- ochota pracovat ve směnném provozu
- technické znalosti a myšlení
- týmový hráč

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - bonus za plnění hospodářského výsledku - 5 týdnů dovolené - příspěvek na penzijní připojištění - bonus za odpracované roky - příspěvek na stravování - vzdělávací školení a jazykové kurzy - stravování ve směnách i o víkendu
  • Místo pracoviště: Hrádek nad Nisou