Nabídka práce > SPECIALISTA NA DODÁVKY ENERGIE

SPECIALISTA NA DODÁVKY ENERGIE

Náplň práce

Hledáme zkušeného Specialistu na dodávky energie, který se bez problému domluví anglicky, má praxi na podobné pozici a disponuje vyhláškou 50!

Pokud jste schopni zajistit bezpečný chod energetických zařízení a máte potřebné zkušenosti, neváhejte nám zaslat svůj životopis.

Náplň práce Specialisty na dodávky energie by se dala shrnout následovně:
- Zajišťování povolení a dalších podkladů od orgánů státní správy
- Zpracování odborných stanovisek, posudků a oponentů pro jednotlivé projekty
- Autorizovaný dozor při realizaci projektů a akcí
- Sledování a vyhodnocování dodržování standardů kvality dodávek a služeb v energetice
- Odpovědnost za péči o majetek společnosti na svěřeném úseku
- Údržba a seřízení silnoproudých zařízení
- Revize a prohlídky

Požadavky

- SŠ/VŠ - ideálně elektrotechnika nebo strojírenství
- Anglický jazyk minimálně na úrovni B1 - komunikativní
- Praxe na podobné pozici
- Vyhláška č. 50/1978 Sb.
- Zkušenosti s řízením projektů v energetice (velkou výhodou)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 50000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Flexibilní pracovní doba - Příspěvek na stravování - Multisport karta - Příspěvek na penzijní pojištění - Bonusy a odměny dle hospodářského výsledku
  • Místo pracoviště: České Budějovice