Nabídka práce > MONTÁŽNÍ SUPERVISOR | CESTOVÁNÍ PO EVROPĚ

MONTÁŽNÍ SUPERVISOR | CESTOVÁNÍ PO EVROPĚ

Náplň práce

POZOR, POZOR! Baví Vás výjezdy do zahraničí, umíte anglicky, jste technicky zdatní a máte praxi jako dozor či praxi na montážích? Potom se nám ozvěte!

Na co se můžete těšit:
- Na začátku Vás čekají kratší výjezdy, po zapracování i ty delší jak po Evropě, tak i po celém světě a poté budete čerpat náhradní volno
- Budete zpracovávat dokumentaci o průběhu montáže
- Povedete montážní skupinu cca 5-15 lidí
- Budete komunikovat s vedoucím staveb
- Povedete sklad přídavného materiálu
- Budete se podílet na vizuální kontrole a mnoho dalšího

Požadavky

- ÚSO / VŠ vzdělání (technický směr výhodou)
- AJ na komunikativní úrovni (k dorozumění se v zahraničí)
- Ochota cestovat
- Orientace v technických dokumentech
- Řidičský průkaz skupiny B
- MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. a 14. plat - Týden dovolené navíc - Pružná pracovní doba - Příspěvek na stravování - Příspěvek na penzijní připojištění - Příspěvek na doporučení nového zaměstnance - Příspěvek na výroční (soukromé i pracovní) - Slevy na služby a výrobky
  • Místo pracoviště: České Budějovice