Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR | AŽ 70 000 KČ

PROCESNÍ INŽENÝR | AŽ 70 000 KČ

Náplň práce

Jste technicky založený člověk? Máte zkušenosti se zlepšováním výrobních procesů a domluvite se anglicky?
Pakí se Vám právě otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní společnosti na pozici PROCESNÍ INŽENÝR.

Náplň práce:
- Zvyšování efektivity operátorů výroby a výrobních linek
- Analýzy produktivity výroby
- Návodky, pracovní postupy
- Nastavování metod štíhlé výroby (LEAN)
- Nastavování TPM

Pro více informací neváhejte a zareagujte na tento inzerát.

Požadavky

- Alespoň SŠ vzdělání technického směru
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni (účast na poradách)
- Praxe v technologii nebo podobném odvětví velkou výhodou
- Zkušenosti se zlepšováním výrobních procesů velkou výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Flexibilní pracovní doba - Plně hrazené závodní stravování - Multisport karta - Příspěvek na penzijní pojištění - Bonusy a odměny dle hospodářského výsledku - Zaměstnanecké slevy na firemní produkty
  • Místo pracoviště: České Budějovice