Nabídka práce > SEŘIZOVAČ, ABSOLVENTI VÍTÁNI | VOLNÉ VÍKENDY!

SEŘIZOVAČ, ABSOLVENTI VÍTÁNI | VOLNÉ VÍKENDY!

Náplň práce

Šikovní SEŘIZOVAČI jsou nad zlato! Moc dobře to víme a máme příležitost pro úplné absolventy i zkušené matadory.

O náplni práce asi netřeba diskutovat, čeká tě samozřejmě:
- seřizování strojů dle stanovených technologických parametrů
- zodpovědnost za správné nastavení při předání operátorovi
- ovládání řídícího systému stroje
- identifikace poruch a jejich příčin
- drobná údržba strojů

Zajímá tě víc? Pošli mi svůj životopis na jitka.pudivitrova@grafton.cz
Můžeš se těšit i na náborový příspěvek!

Požadavky

- SOU / SŠ vzdělání (strojní či elektro)
- ochota pracovat v třísměnném provozu
- manuální zručnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. + 14. mzda - 5 týdnů dovolené - příspěvek na dopravu - dotované stravování - příspěvek na životní / penzijní pojištění - program Cafeterie - vánoční / vitaminové / narozeninové balíčky
  • Místo pracoviště: Český Krumlov