Nabídka práce > TECHNIK JUNIOR, SEŘIZOVAČ | 1 SMĚNA | TÁBOR

TECHNIK JUNIOR, SEŘIZOVAČ | 1 SMĚNA | TÁBOR

Náplň práce

Jsi na startu kariéry a máš chuť se dále učit a rozvíjet? Náš tým má volné místo pro technicky zdatného člena!
Jestli máš praxi např. se seřizováním strojů nebo jako technik na oddělení údržby, rádi tě budeme dál posouvat v průmyslové automatizaci, mimo jiné směrem k PLC programování.
Stačí nám alespoň krátká zkušenost na technické pozici ve výrobní firmě a vyhláška 50 (nyní NV 194/2022).

Není na co čekat, pošli životopis na jitka.pudivitrova@grafton.cz

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického směru
- alespoň krátká zkušenost na technické pozici ve výrobní společnosti
- odborná způsobilost v elektrotechnice dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb. (dříve vyhláška 50, §6)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 13. a 14. mzda - příspěvek na stravování - služební telefon - příspěvek na penzijní připojištění - příležitost pro profesní i kariérní růst - vzdělávací kursy - další benefity
  • Místo pracoviště: Tábor