Nabídka práce > IT SECURITY MANAŽER | HOME OFFICE 3 DNY V TÝDNU

IT SECURITY MANAŽER | HOME OFFICE 3 DNY V TÝDNU

Náplň práce

BEZPEČNOST IT NA PRVNÍM MÍSTĚ!

Hledáme manažera kybernetické společnosti pro významnou IT firmu. To znamená, že byste měl/a mít už nějakou praxi v oboru IT bezpečnosti (3+ let by bylo super) a orientovat se v oblasti IT security incidentů a nejběžnějších útocích na strukturu IT.

Pokud přikyvujete hlavou, že tyto znalosti máte, čtěte dál náplň práce!

- Zpracování a udržování plánů Business Continuity, Disaster Recovery a zvládání incidentů (ISO 27035)
- Klasifikace aktiv, identifikace znalostí a hrozeb
- Řízení rizik a bezpečnostních opatření
- Školení pracovníků v oblasti kybernetické bezpečnosti
- Interní bezpečnostní audity
- Zabezpečení recertifikačních a dozorových auditů ISMS dle ISO 27001
- Sledování trendů a nových zranitelností v oblasti kyberbezpečnosti

Požadavky

- Zkušenosti v oboru IT bezpečnosti
- Praxe s monitorováním a analyzováním incidentů v IT bezpečnosti
- Zkušenosti s nejběžnějšími útoky na IT infrastrukturu
- Znalost norem ISO 27k
- Znalost zákona o kybernetické bezpečnosti

Výhodou:
- Znalost systému SIEM
- Zkušenosti s ISIRT/SOC
- Praxe s ITIL
- Znalost síťových protokolů TCP/IP
- Základní pojem o OS Linux a Windows (servery/stanice)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Týden dovolené nad rámec ZP - Možnost home office až 3 dny v týdnu - Pružná pracovní doba s pevným jádrem 10-15 hod - Sick days - Stravenková karta
  • Místo pracoviště: Prachatice