Nabídka práce > ELEKTRIKÁŘ| AŽ 43 000 KČ

ELEKTRIKÁŘ| AŽ 43 000 KČ

Náplň práce

Pro zajímavou společnost mimo oblast automotive, hledáme uchazeče na pozici "ELEKTRIKÁŘ".

Náplň práce:
* řešení poruch ve výrobě a jejich odstranění
* údržba a kontrola výrobního zařízení

Požadavky

* min vyučení v oboru: elektro, §6
* základy anglického, nebo německého jazyka
* znalost frekvenčních měničů podmínkou
* samostatnost, zručnost

* znalost řídícího systému Simatic S7 výhodou
* zkušenosti z výrobního provozu výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 25000 CZK do 43000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * bonusy * vánoční a roční odměny * 5 týdnů dovolené * směny na rok dopředu * možnost firemního vzdělávání - zázemí stabilní a prosperující společnosti - zajímavé finanční ohodnocení + náborový příspěvek 10 000 Kč - stravování na pracovišti
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek