Nabídka práce > Specialista skladu náhradních dílů

Specialista skladu náhradních dílů

Náplň práce

Máte zkušenosti se skladovým hospodářstvím a vyznáte se v technice? Hledáte zajímavou flexibilní a různorodou práci? My zase hledáme kolegu do skladu náhradních dílů.

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis.

Na této pozici budeme mít na starosti:

- veškeré položky ve skladu náhradních dílů
- komunikaci s dodavateli - převzetí objednávek, objednávání nových dílů
- komunikaci napříč společností - výroba, údržba, administrativa apod.
- správu dat a jejich evidenci v systému SAP, MS Excel
- samotné naskladňování a vyskladňování materiálu
- návrhy na zlepšení procesů a jejich optimalizace

Požadavky

- zkušenosti z výrobní společnosti
- zkušenosti se skladovým hospodářstvím
- znalost programu SAP
- schopnost zorganizovat si svou práci
- flexibilitu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Plat: Od 38000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 6 týdnů dovolené - měsíční bonusy k fixní mzdě - jazykové vzdělávání a odborné vzdělávání - příjemné moderní pracoviště - příspěvek na dojíždění - dotované stravování
  • Místo pracoviště: Rokycany