Nabídka práce > Fakturantka - ŠANCE PRO ABSOLVENTY!

Fakturantka - ŠANCE PRO ABSOLVENTY!

Náplň práce

Šance pro čerstvé absolventy! Nechcete o prázdninách marnit čas? Nastartujte naplno svou kariéru! Do výrobní společnosti hledám fakturantku.

Náplň práce:
- komunikace s bankami, pojišťovnami, odběrateli a dodavateli
- zadávání platebních příkazů
- příprava podkladů pro daňová přiznání
- účtování faktur dle stanovených účetních standardů a právních předpisů

Požadavky

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání (ekonomické zaměření)
- AJ na komunikativní úrovni
- MS Office
- ŘP sk. B
- alespoň základní znalost podvojného účetnictví
- dobré organizační a komunikační schopnosti
- samostatnost a zodpovědnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 20000 CZK do 23000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - závodní stravování nebo stravenky - jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem - volnočasové benefity
  • Místo pracoviště: Pelhřimov