Nabídka práce > WEB CAM MODEL

WEB CAM MODEL

Náplň práce

Revoluční způsob výdělku.

Jsi společenský/á a rád/a si povídáš?

Naše společnost provozuje již několik chatovacích studií v Česku i na Slovenku. V současnosti otvíráme první pobočku v Plzni a sháníme spolehlivé kolegy, kteří mají chuť s námi pracovat a budovat něco nového. Máme zkušenosti, know-how a zázemí v oboru zavedení značky.

Spolupracujeme s leaderem v oblasti Web Cam Modelingu.

O co se jedná:

On-line vysílání a rozhovory s lidmi po celém světě.
Hledáme nadšené mladé lidi, kteří obohatí naši Web Cam scénu.
Staňte se pánem svého času. Pracovní dobu si určujete podle sebe, tak jak vyhovuje Vám.
Vysoký výdělečný potenciál, i začínající kolegové si u nás vydělají 40-50000/ měsíčně.

Nejedná se o erotický obsah.

Požadavky

· Angličtina (alespoň základní úroveň)
· Zodpovědnost
· Spolehlivost
· Pozitivní přístup
· Dochvilnost
· Ochota se učit novým věcem
· Chuť se bavit

Nabízíme

· Zázemí stabilní firmy, která se na trhu pohybuje již 25let
· Práce v příjemném, mladém kolektivu
· Možnost kariérního růstu
· Marketingové zastoupeni, zajištění reklamy a PR
· Výplata každé 2 týdny
· 24/7 on-line podpora
· Tréninky a školení
· Flexibilní pracovní doba (vhodné i pro studenty)
· Fixní mzda + odměny
· Kompletně vybavené studio s možností ubytování
· Jazykové kurzy
· Možnost zahraničních služebních cest

Další informace

Kontaktíní telefon : +420 778 478 001

Informace o pozici

  • BAOL
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Angličtina
  • Plat: 40 000 - 60 000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: · Zázemí stabilní firmy, která se na trhu pohybuje již 25let · Práce v příjemném, mladém kolektivu · Možnost kariérního růstu · Marketingové zastoupeni, zajištění reklamy a PR · Výplata každé 2 týdny · 24/7 on-line podpora · Tréninky a školení · Flex
  • Místo pracoviště: Praha