Nabídka práce > Operátor výroby 3 DNY V TÝDNU

Operátor výroby 3 DNY V TÝDNU

Náplň práce

Budete vykonávat manuální práci na výrobní lince (s využitím elektrických šroubováků a scanerů). Připravovat a doplňovat material pro výrobní linky. Kontrolovat a balit finální výrobky pro zákazníka.

Požadavky

Pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost a ochotu se učit novým věcem. Jste týmový hráč
Čistý trestní rejstřík. Praxe v oboru není nutná, uvítáme i čerstvé absolventy a vše potřebné Vás rádi naučíme :).

Nabízíme

Práci 3 dny v týdnu (denní směny) – do práce chodíte buď neděli, pondělí a úterý (+ pracovní sobota 1x měsíčně) nebo středa, čtvrtek, pátek (+ pracovní sobota 1x měsíčně) 6:15 – 18:15 (v průměru odpracujete 14 směn v měsíci). Stabilní práci, ve které se můžete naučit spoustu nového. Čisté prostředí
NADSTANDARDNĚ PLACENÉ PŘESČASY (43% V TÝDNU, 100% O VÍKENDU NAVÍC). Vše potřebné Vás samozřejmě naučíme. Firemní jídelnu a stravenky (+pitný režim na pracovišti). Možnost čerpání benefitů díky systému cafeteria. Příležitost zapojit se do projektů zaměřených na neustálé zlepšování. Týden volna navíc. Půlroční, roční bonusy. Multisport karta

Další informace

Pro nový závod naší společnosti ve Slatině hledáme nové operátory výroby na denní 12 HOD směny - PRÁCE POUZE 3 DNY V TÝDNU. Pozice je vhodná i pro absolventy.
Inventec (Czech) s. r. o. je jedním z 8 výrobních závodů Inventec Corporation, které kompletují počítače, notebooky, servery, smartphony a další elektroniku.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Inventec (Czech), s.r.o. (IČO 26919389), jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů.

Informace o pozici

  • Inventec (Czech), s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 20 000 - 24 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Vhodné pro: Vhodná i pro absolventy
  • Místo pracoviště: Modřice, Jihomoravský kraj