Nabídka práce > Recepční/Administrativní asistent(ka)

Recepční/Administrativní asistent(ka)

Náplň práce

Jsme agentura práce, která působí na trhu od roku 2015 a hledá posilu do svého týmu na pracovní pozici „ Recepční společnosti“.
Pokud jste pozitivní člověk se smyslem pro detail, pošlete nám svůj životopis s fotografií na náš e-mail: info@recra.cz

• Vítání návštěv s úsměvem a poskytování informací.
• Zajištění plynulého chodu recepce a zodpovědnost za její reprezentativní vzhled.
• Denní komunikace se zaměstnanci.
• Objednávání kancelářských potřeb, občerstvení a kurýrů.
• Ostatní administrativní podpůrné činnosti.

Požadavky

• Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.
• Polský jazyk výhodou.
• Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.
• Práce v MS Office + Outlook.
• Reprezentativní vzhled, milé vystupování a komunikativnost.
• Schopnost organizace práce, diskrétnost, samostatnost a zodpovědnost.

Nabízíme

• Práci ve stabilní a prosperující firmě.
• Pracovní poměr na DPČ/DPP či HPP varianta je na domluvě.
• Pozice je vhodná i pro absolventy.
• Termín nástupu: po dohodě možný ihned.
• Odpovídající finanční ohodnocení a další benefity.

Informace o pozici

  • Recra
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa, Personalistika a HR,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Polský jazyk
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Stravenky, příspěvek na životní pojištění
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Ostrava - Zábřeh