Nabídka práce > Operátor výroby, zajištěná DOPRAVA,STRAVNÉ+FINANČNÍ BENEFITY

Operátor výroby, zajištěná DOPRAVA,STRAVNÉ+FINANČNÍ BENEFITY

Náplň práce

Buď i ty součástí Recry

Koho hledáme?
Hledáme uchazeče, kteří mají zájem o dlouhodobé zaměstnání v průmyslové zóně v Ostravě v Hrabové.

Náplň práce:
• Náplň práce se liší dle zařazení:
a) Výroba a kontrola automobilových baterií
b) Vašim úkolem bude hlídat proces výroby brzdových destiček, kontrola připravených směsí, čištění lisů, komplementace dílů brzdových destiček. Každodenní práce s výkresovou dokumentací
• Kontrola hotových výrobků a ověřování jejich kvality
• Příprava součástek před osazením dílů do výrobní linky
• Úklid a obsluha výrobní linky

Požadavky

• Ochotu pracovat v nepřetržitém provoze, 8h nebo 12h směny
• Technická a manuální zručnost
• Dochvilnost, zodpovědnost, zájem o dlouhodobé zaměstnání
• Pečlivý přístup k práci
• Nástup IHNED

Nabízíme

• Mzda od 120-130 Kč/ čistého hodina
• Náborový příspěvek ve výši 10.000 Kč.
• Zajištění vlastní dotované dopravy nebo příspěvek na dopravu ve výši 1.200 Kč čistého.
• Možnost čerpání záloh na mzdu.
• Docházkový bonus 1.000 – 2.000 Kč/měsíc
• Dotované stravné.
• Zaškolení a možnost dalšího rozvoje
• Plně hrazená zdravotní prohlídka zaměstnavatelem
• Zajistíme Vám pracovní oděv a obuv

Další informace

V případě zájmu volejte bezplatnou linku 800 023 050 nebo mobilní telefon 730 872 618.

Informace o pozici

  • Recra
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Ostrava - Hrabová (doprava zajištěna firemními minibusy nebo dostanete příspěvek na dopravu do výši 1.200 Kč čistého)