Nabídka práce > Náborový příspěvek 10.000 Kč-výroba brzdových destiček

Náborový příspěvek 10.000 Kč-výroba brzdových destiček

Náplň práce

Koho hledáme?
Někoho, kdo hledá dlouhodobé zaměstnání u firmy s dlouholetou tradicí.

Náplň práce:
• Vašim úkolem bude hlídat proces výroby brzdových destiček, kontrola připravených směsí, čištění lisů, komplementace dílů brzdových destiček.
• Každodenní práce s výkresovou dokumentací.
• Nepřetržitý provoz: dvousměnný 12 ti hodinový provoz pro muže;
třísměnný 8 hodinový provoz pro ženy.

Požadavky

• Ochotu pracovat v nepřetržitém provoze.
• Fyzickou zdatnost, samostatnost a pečlivý přístup k práci.
• Dochvilnost, zodpovědnost, zájem o dlouhodobé zaměstnání.

Nabízíme

• Náborový příspěvek ve výši 10.000 Kč, po prvním odpracovaném měsíci je vyplacena odměna ve výši 3.000 Kč, po šesti měsících vyplaceno zbylých 7.000 Kč.
• Mzda 110 - 120 Kč čistého/ hodina.
• Zákonné příplatky.
• Docházkový bonus 1.000 Kč čistého/ měsíc.
• Možnost čerpání záloh na mzdu do výše 1.500 Kč.
• Příspěvek na dopravu až do výše 1.500 Kč dle lokality.
• Plně hrazená zdravotní prohlídka zaměstnavatelem.
• Zajistíme Vám pracovní oděv a obuv.
• Odměny za přivedeného kolegu ve výši 2.500 Kč.

Další informace

V případě zájmu volejte bezplatnou linku +420 800 023 050 nebo +420 730 872 618

Informace o pozici

  • Recra
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: O S T R A V A – H R A B O V Á