Nabídka práce > Manipulant s VZV, skladník, motivující mzda, bonusy

Manipulant s VZV, skladník, motivující mzda, bonusy

Náplň práce

Manipulace se zbožím, příprava zboží k expedici, kontrola zboží.
Obsluha VZV po většinu pracovního dne.
Obsluha manipulační techniky.
Nepřetržitý 3 směnný provoz – (ranní, odpolední, noční)

Požadavky

Praktická zkušenost s řízením VZV – (propadlý průkaz můžeme obnovit).
Manuální zručnost při řízení VZ vozíku a nadšení pro práci s ním.
Zkušenosti s prací ve skladu a povědomí o logistických procesech.
Technická a manuální zručnost.
Dochvilnost, zodpovědnost, zájem o dlouhodobé zaměstnání.
Pečlivý přístup k práci.
Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme

Mzda 130 Kč čistého/ hodina.
Docházkový bonus 1000 Kč čistého/ měsíc.
Svozová doprava zajištěna.
Plně hrazená zdravotní prohlídka zaměstnavatelem.
Zajistíme Vám pracovní oděv a obuv.
Práci v moderním, temperovaném skladě vybaveném moderní technikou.

Další informace

Telefonní kontakt: bezplatná linka +420 800 023 050 nebo mobil +420 735 177 454.

Informace o pozici

  • Recra
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava, Manuální a dělnické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 130 Kč/h.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Nový Jičín