Nabídka práce > Hledáme kolegy na lehkou práci do výroby, ZÁLOHY, SVOZ.DOPRAVA

Hledáme kolegy na lehkou práci do výroby, ZÁLOHY, SVOZ.DOPRAVA

Náplň práce

• Obsluha průmyslových robotů.
• Obsluha výrobní linky (výroba rámů autosedaček) a jejich montáž.
• Pravidelná údržba a kontrola výrobních linek.

Požadavky

• Zdravotní způsobilost.
• Zodpovědnost za svěřené úkoly, dochvilnost a loajální přístup.
• Ochotu pracovat v třísměnném provozu, 8h směny. Víkendy volné!

Nabízíme

• Pracovní poměr na HPP i DPČ.
• Nástupní mzda až 115,-Kč čistého/hodinu
• Pravidelné roční navyšování mzdy.
• Zákonné příplatky (práce o víkendu, práce ve svátek, za ztížené pracovní prostředí).
• Benefity, prémie, závodní jídelna.
• Stravenky v hodnotě 85 Kč/den, 100% hradí zaměstnavatel.
• Plně hrazená zdravotní prohlídka na náklady zaměstnavatele.

Informace o pozici

  • Recra
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava, Manuální a dělnické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Třinec – Konská (Svozová doprava zajištěna vlastními firemními minibusy)