Nabídka práce > NÁKUPČÍ/ LOGISTIK/ ÚSTÍ NAD LABEM

NÁKUPČÍ/ LOGISTIK/ ÚSTÍ NAD LABEM

Náplň práce

Do technické společnosti mimo automotive hledáme nákupčího/ logistika.

Náplň práce:
* tvorba a zpracování poptávek, vyhodnocení nabídek
* tvorba objednávek, spolupráce na výběrových řízeních dodavatelů
* komunikace s dodavateli, akvizice, řešení reklamací
* evidence objednávek, kontrola termínů dodávek
* logistika - výběrová řízení na přepravy, tvorba balicích listů, CMR, …
* značení a balení komponentů k expedici, příprava podkladů pro hlášení Intrastat
* ve spolupráci s celní agenturou zajišťování celního odbavení v případě vývozu mimo EU
* zajišťování procesu nakládek a vykládek
* vedení skladového hospodářství
* reporting vedoucímu nákupu

Požadavky

* zkušenost na podobné pozici výhodou, ale není podmínkou
* znalost AJ na úrovni každodenního využití + jakýkoliv další jazyk výhodou
* velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
* odolnost vůči stresu
* řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
* min SŠ vzdělání (v technickém oboru výhodou)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * práce v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu * flexibilní pracovní doba * 5 týdnů dovolené * po zapracování 13. plat * příspěvek na stravování
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem