Nabídka práce > Výrobní specialista

Výrobní specialista

Náplň práce

- budete se podílet na: analýze plnění výrobního plánu, pracovišť a identifikaci ztrátových časů, výrobních procesů a materiálových toků
- reporting z kontroly – příčiny a místa neplnění plánu
- budete se podílet se na řešení slabých míst, komunikovat opatření napříč firmou
- tlumočení zahraničnímu vedení v rámci projektů
- spolupráce při přestěhování výroby z mateřského závodu

Požadavky

- vzdělání v technickém oboru velkou výhodou
- komunikativní znalost anglického jazyka
- praxi s obdobnou pracovní náplní
- možnost kariérního růstu v budoucnu
- schopnost využívat standardní software na pokročilé úrovni (zejména MS Excel, MS PowerPoint)
- schopnost pracovat na základě stanovených cílů a přizpůsobovat se rychle se měnícímu se prostředí

Nabízíme

- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí
- atraktivní finanční podmínky
- osobní a profesní růst, odborné vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na ŽP, měsíční bonusy a další zajímavé benefity

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tachovsko