Nabídka práce > Mzda 100-110 Kč čistého/h+STRAVENKY+SVOZ do práce

Mzda 100-110 Kč čistého/h+STRAVENKY+SVOZ do práce

Náplň práce

Buď i ty součástí Recry

Hledáme uchazeče, kteří mají zájem o dlouhodobé zaměstnání u výrobce autoreproduktorů pro cílové zákazníky jako například Škoda Auto, Volkswagen a Seat.

Náplň práce:
Výroba a kompletace reproduktorů pro automobilový průmysl.
Kontrola hotových výrobků a ověřování jejich kvality.
Příprava součástek před osazením dílů do výrobní linky.
Úklid a obsluha výrobní linky

Požadavky

Ochotu pracovat v nepřetržitém provoze, 8h směny.
Technická a manuální zručnost.
Dochvilnost, zodpovědnost, zájem o dlouhodobé zaměstnání.
Pečlivý přístup k práci

Nabízíme

Mzda 100-110 Kč/ čistého hodina.
Docházkový bonus 500 Kč/měsíc.
Stravenky v hodnotě 100Kč/den.
Zaškolení a možnost dalšího rozvoje.
Plně hrazená zdravotní prohlídka zaměstnavatelem.
Zajistíme Vám pracovní oděv a obuv.
Zajištění vlastní dotované dopravy.

Informace o pozici

  • Recra
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti, Logistika a doprava, Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Lhotka nad Bečvou (doprava zajištěna firemními minibusy)