Nabídka práce > Směnový mistr

Směnový mistr

Náplň práce

  • Řízení a organizace výrobních procesů dle denního plánu

  • Zajišťování dodání podkladů k jednotlivým operacím

  • Řešení operativních změn ve výrobě

  • Zajištění obsazení směn včetně práce s docházkovým systémem

  • Kontrola kvality výroby

  • Spolupráce při zavádění a dodržování průmyslových metod inženýrství ve výrobě

  • Zodpovědnost za využití pracovní doby zaměstnanců, dodržování pořádku na pracovišti

Požadavky

  • SŠ technického směru

  • Praxi na pozici mistra nebo vedoucího týmu ve výrobní společnosti

  • Zkušenosti s vedením lidí

  • Znalost metod průmyslového inženýrství

  • Znalost MS Office

  • Organizační a komunikační dovednosti

  • Samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

  • - Zázemí stabilní a prosperující společnosti s možností profesního růstu

  • Zajímavé platové ohodnocení

  • Měsíční, čtvrtletní a roční odměny

  • Benefity: stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, vzdělávací program a další

  • Lokalita: Český Těšín

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek