Nabídka práce > Dělník ve fy Bosch v Jihlavě 24 000 Kč s bonusem 50 000 Kč

Dělník ve fy Bosch v Jihlavě 24 000 Kč s bonusem 50 000 Kč

Náplň práce

Pracujte pro lídra v automobilovém průmyslu, a odneste si domů minimálně 19 000 Kč čistého. Navíc prvních 5 měsíců obdržíte 5x 10 000 Kč (za 100% docházku bez absencí).

Začnete na hodinové mzdě 133,40 Kč.
Tato mzda se vám 2x navýší, vždy po 63 odpracovaných směnách, tj. cca za půl roku dosáhnete hodinové mzdy 167 Kč. A k tomu budete mít ještě příplatky za směnnost (odpolední, noční, nepřetržitý provoz).

Staňte se součástí inovací. Jako montážní dělník ve fy Bosch budete mít možnost si nejen slušně vydělat, ale také se podílet na nových technologiích ve výrobě.

Požadavky

- min. ukončené základní vzdělání
- věk min. 18.let
- ochota pracovat ve směnném provozu
- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 24000 CZK do 26000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Benefity: - týden dovolené navíc - dotované závodní stravování - noční jídlo zdarma - příplatky za nepřetržitý provoz 8 Kč/hod. - příplatky za odpolední směnu 7 Kč/hod. - příplatky za noční směnu 30 Kč/hod. - příplatky za práci o víkendu 38 Kč/hod. a
  • Místo pracoviště: Jihlava