Nabídka práce > Pracovník plánování a řízení výroby

Pracovník plánování a řízení výroby

Náplň práce

- Řízení a optimalizace výrobního řetězce včetně logistiky s ohledem na dodržování termínu dodávek, kvality a hospodárnosti
- Sledování, řízení, plánování a kontrola výrobních zakázek
- Sledování, řízení, plánování a kontrola zásob
- Péče o základní data v informačním systému
- Reporting vedení závodu

Požadavky

- SŠ vzdělání ideálně technického zaměření
- Zkušenosti řízením výroby, přípravy výroby a optimalizace výroby a logistiky, ideálně ze strojírenského podniku výhodou
- schopnost domluvit se německým jazykem
- Znalosti Shopfloor-Managementu / Lean Managementu výhodou
- Analytické myšlení
- Komunikační a týmové schopnosti
- Dobrá znalost MS-Office
- Znalost informačního systému SAP výhodou

Nabízíme

- Odpovídající motivační měsíční ohodnocení
- Široké spektrum pracovních činností a velkou samostatnost při rozhodování
- Profesionální zaučení od vysoce motivovaného a úspěšného týmu/managementu
- Jednosměnný provoz
- 25 dní dovolené
- Nápoje zdarma po celou dobu směny
- závodní stravování (stravenky), příspěvek na dojíždění, další benefity

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Domažlice