Nabídka práce > Personalista/asistentka mzdové účetní

Personalista/asistentka mzdové účetní

Náplň práce

Co Vaše budoucí pozice obnáší:
Agentura práce sídlící v Ostravě – Zábřeh příjme do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici „Personalista/asistentka mzdové účetní“.
Naši prioritou je přátelský, energický přístup a dravost k lepším výsledkům společnosti.
Své životopisy s fotografií zasílejte na e-mail: nabor@recra.cz.

Náplň práce:
• Příprava pracovněprávní dokumentace
• Příprava podkladů mzdové účetní
• Komunikace a spolupráce s institucemi (FÚ, ÚP, OSSZ, …)
• Administrativní podpora týmu společnosti
• Pravidelný reporting vedení společnosti

Požadavky

• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
• Archivace a evidence dokumentů: smlouvy, vydané potvrzení a další
• Základní znalost mzdové legislativy - výhodou
• Samostatnost, svědomitost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita
• Příjemné vystupování a komunikativnost
• Pro-aktivní přístup
• Trestní bezúhonnost
• ŘP sk. B – aktivní řidič.

Nabízíme

• Pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok, poté na neurčito
• Příjemné pracovní prostředí
• Možnost dalšího vzdělání ve mzdové problematice
• Dobré platové ohodnocení, odměny, prémie, dotované sportovní vyžití (Multisport karta)
• 13. a 14. mzdu, při splnění stanovených cílů
• Profesní růst
• Nástup možný: Ihned

Informace o pozici

  • Recra
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa, Management, Personalistika a HR,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 20 000 - 25 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Ostrava - Zábřeh