Nabídka práce > Odborný pracovník servisu

Odborný pracovník servisu

Náplň práce

- výběrová řízení pro servisní opravy
- budete naceňovat náhradní díly
- budete hodně komunikovat (se zákazníkem i s kolegy napříč celou společností)
- čekají na vás pravidelné reporty a finanční analýzy
- administrativní úkoly - každoroční inventura skladů náhradních dílů, příprava servisních smluv, koordinace nákupu náhradních dílů, spolupráce při expedici servisních oprav, příprava podkladů pro fakturaci

Požadavky

- SŠ/VŠ technického směru výhodou
- praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti velkou výhodou
- technicky zdatný
- oceníme i praxi v oddělení nákup/obchod
- vyjednávací, komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

- stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti s mezinárodní působností
- systém kariérního řízení
- pružnou pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené + 2 dny Sick Days
- jazykové kurzy a rozvojové programy
- dotované firemní stravování, příspěvky na penzijní pojištění
- poukázky Flexipass
KONTAKT: monika.zahradnikova@adecco.com, tel: 725 817 242

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň