Nabídka práce > Referent/-ka nákupu

Referent/-ka nákupu

Náplň práce

- Úzká spolupráce a podpora vedoucího pracovníka nákupního oddělení
- Tvorba objednávek, kontrola termínů dodání, kontrola cen a faktur, disponování materiálu
- Komunikace s dodavateli v ČR a zahraničí
- Řešení reklamací
- Komunikace v rámci společnosti, řešení požadavků jednotlivých oddělení

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- Zkušenosti na obdobné pozice
- Znalost práce v MS Word, Excel
- Znalost německého nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni - Samostatnost, spolehlivost, velmi dobré komunikační schopnosti
- Pečlivost a aktivní přístup při plnění úkolů
- Práce s PC na uživatelské úrovni
- Řidičský průkaz sk. B
- Zodpovědnost za odvedenou práci

Nabízíme

- Práci na hlavní pracovní poměr v jednosměnném provozu
- Stabilní zaměstnání v silné a dynamicky se rozvíjející společnosti
- Perspektivu dlouhodobé spolupráce
- Zajímavé finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- Mimořádné prémie ve výši 13-té mzdy
- Příspěvek na dopravu, stravenky, příspěvek na PF / ŽP, zajištění občerstvení na pracovišti aj.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň-jih