Nabídka práce > Production quality engineer

Production quality engineer

Náplň práce

- sledování kvalitativních ukazatelů výroby, jejich monitoring a zpracování příslušných analýz
- vypracování nápravných opatření s cílem zlepšování procesu
- účast při přejímkách prvního kusu (FAI), komunikace se zákazníkem
- řešení zákaznických neshod
- interní audity procesů

Požadavky

- SŠ/VŠ technického směru
- optimálně dva roky praxe jako Quality Engineer
- znalost nástrojů řízení jakosti (8D, PDCA, 5Why, FMEA, FTA, ...)
- schopnost analyzovat kořenové příčiny kvalitativních problémů
- znalost normy ISO TS 16949 neob AS 9100
- zkušenosti s interními, externími audity
- komunikativnost, vystupování, schopnost vyjednávat
- Komunikativní znalost AJ výhodou

Nabízíme

- samostatnou pozici s širší možností seberealizace
- šanci karierního startu pro absolventy
- přátelský pracovní kolektiv
- jazykové a odborné vzdělávání
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování, příspěvek na dojíždění, penzijní připojištění, zajímavé benefity

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň