Nabídka práce > Elektroprojektant

Elektroprojektant

Náplň práce

- budete vyvíjet, navrhovat a zpracovávat dokumentaci bateriového modulu včetně řídícího systému BMS (Battery management system) a LMU (Local monitoring unit)
- technická jednání s kolegy, zákazníky a dodavateli
- úzká komunikace s odděleními software, hardware, konstrukce, technologie, výroba a zkušebna
- společně s nákupem budete zpracovávat technické části poptávek
- budete mít prostor vzdělávat se v oboru, sledovat nové trendy a trh výrobců bateriových článků a BMS

Požadavky

- VŠ elektro
- výhodou jsou znalosti v oblasti integrace bateriových článků, BMS a LMU v jeden celek a základy konstruování v 2D a 3D systémech (AutoCAD, Catia V5)
- uživatelská znalost MS Office,
- angličtina slovem i písmem,
- ochota cestovat,
- zájem o moderní techniku

Nabízíme

- stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti s mezinárodní působností
- systém kariérního řízení
- 5 týdnů dovolené + 2 dny Sick Days
- jazykové kurzy a rozvojové programy
- dotované firemní stravování, příspěvky na penzijní pojištění
- další benefity jako poukázky Flexipass, volné vstupenky na sportovní a kulturní akce, firemní teambuildingové akce, očkování proti chřipce

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň