Nabídka práce > Procesní inženýr junior/senior

Procesní inženýr junior/senior

Náplň práce

- Zodpovědnost za jeden nebo více výrobních procesů
- Návrh, zavádění a zdokonalování výrobních postupů
- Definování specifikací procesu a aktivní spolupráce na řešení problémů s procesy podle metodiky QRQC
- Spolupráce na analýze FMEA
- Spolupráce s oddělením kvality na odstranění a prevenci výrobních vad
- Určování časových norem pro jednotlivé operace v daném procesu dle dané metodiky
- Předávání pracovních postupů a instrukcí do výroby na úrovni vedení výroby
- Definování potřebných specifikací investic pro zařízení a technologie s přihlédnutím k technickým a ekonomickým požadavkům ve spolupráci s oddělením vývoje průmyslové technologie

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
- Praxe ve výrobní společnosti – oddělení technologie
- Velmi dobrá znalost technické dokumentace a znalost metodik zlepšování procesů (Lean, Six Sigma, Kaizen) a procesních KPI (efektivita, způsobilost procesů,...)
- Znalost metodiky normování (MOST,…) výhodou
- Orientace v oblastech: systémy údržby, bezpečnost práce, spolehlivost, návratnost, měřící systémy
- Znalost výrobních procesů a tvorby pracovních postupů a instrukcí
- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- Řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat
- Samostatnost, komunikativnost, schopnost spolupracovat v týmu a prezentovat výsledky

Nabízíme

- Jazykové a profesní vzdělávání
- 5 týdnů dovolené
- dotované závodní stravování
- pololetní a roční Bonusy/prémie
- příspěvek na dojíždění
- zaměstnanecký program Kafetéria
- velké množství sportovních a kulturních akcí, aj.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň