Nabídka práce > POMOCNÝ SVÁŘEČ/ SVÁŘEČ JUNIOR, MZDA 140 - 150 KČ ČISTÉHO/ HODINA, PŘÍPLATKY

POMOCNÝ SVÁŘEČ/ SVÁŘEČ JUNIOR, MZDA 140 - 150 KČ ČISTÉHO/ HODINA, PŘÍPLATKY

Náplň práce

POMOCNÝ SVÁŘEČ/ SVÁŘEČ JUNIOR, MZDA 140 - 150 KČ ČISTÉHO/ HODINA, PŘÍPLATKY, DOTOVANÉ STRAVNÉ

19. 12. 2018 Možnost prohlídky přímo na pracovišti.

Náplň práce:

- Práce v automobilovém průmyslu.
- Svařování a broušení konstrukcí autosedaček.
- Úprava a kontrola svarů na konstrukcích.
- Nepřetržitý provoz (krátký/ dlouhý týden), 12hodinové směny.

Požadavky

- Vzdělání nebo praxe v oboru svářeč.
- Vhodná pozice i pro absolventy.
- Průkaz výhodou: ZK 135 1.1 – obloukové svařování tavící elektrodou v aktivním plynu – nelegované a nízkolegované ocele nevyžadující předehřev.
- Fyzickou zdatnost, dochvilnost, zodpovědnost za svěřené úkoly.
- Ochotu pracovat v nepřetržitém provoze.

Nabízíme

- Mzda 140 - 150 Kč čistého/ hodina.
- Zákonné příplatky (práce o víkendu, práce ve svátek, za ztížené pracovní prostředí).
- Dotované stravné.
- Možnost přesčasů.
- Pracovní oděv.
- Plně hrazená zdravotní prohlídka na náklady zaměstnavatele.

Informace o pozici

  • Recra
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 140 - 150 Kč čistého/ hodina
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Hranice na Moravě