Nabídka práce > INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Náplň práce

Pokud preferujete spíše stredně velké společnosti se zahraniční účastí, přátelské prostředí, vstřícné jednání a především máte zkušenosti z oblasti zákaznické kvality, dejte nám o sobě vědět!

Hledáme INŽENÝRA ZÁKAZNICKÉ KVALITY!

Co se od Vás bude očekávat:
* zodpovědnost za zákaznickou kvalitu
* řešení neshod, reklamací a nápravných opatření
* příprava podkladů a analýz pro zákazníky
* zajištění příslušné dokumentace

- řešení zákaznických neshod, využívání nástrojů kvality (8D Report, 5Why, Ishikawa, spolupráce na FMEA procesu)
* úzká komunikace se zákazníky, prezentace prvních vzorků
* účast při zákaznických auditech

Požadavky

* technické vzdělání
* zkušenosti v oblasti kvality ve výrobní společnosti, automotive je velkou výhodou
* znalost nástrojů kvality
* komunikativní AJ
* znalost normy dle certifikace IATF

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. plat * stravenky 100 Kč * sick days * penzijní připojištění * pružná pracovní doba * zdarma jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Ostrava