Nabídka práce > ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/ICE DO ODD. INŽERNÝRINGU - vhodné i pro absolventy SŠ/VŠ

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/ICE DO ODD. INŽERNÝRINGU - vhodné i pro absolventy SŠ/VŠ

Náplň práce

• Tvorba, vydávání a registr výrobní a provozní dokumentace
• Tvorba, vydávání a registr dokumentů – FMEA, FLW, CP
• Kontrola a distribuce výkresů, specifikací zákazníků, standardů, norem, apod.
• Kontrola a distribuce norem
• Roční revize všech dokumentů
• Příprava plánů školení
• Registr dodavatelů

Požadavky

• SŠ s maturitou / VŠ (technický směr výhodou)
• AJ – mírně pokročilá znalost
• MS Office – uživatelsky
• Řidičský průkaz skup. B
• Pečlivost, samostatnost, komunikativnost

Nabízíme

• Dotované stravné ve firemní restauraci
• Pět týdnů dovolené
• Příspěvek na jazykové kurzy
• Příspěvek na penzijní připojištění

Další informace

V případě zájmu nám zašlete své CV na e-mail: murnakova@hproyal.cz

Informace o pozici

  • H.P.ROYAL s. r. o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Administrativa, Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ - mírně pokročilá znalost
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: dotované stravné, pět týdnů dovolené, příspěvek na jazykové kurzy, příspěvek na penzijní připojištění
  • Vhodné pro: Absolventy/ky
  • Místo pracoviště: KLADNO