Nabídka práce > HR Recruiter/ka senior - Specialista náboru

HR Recruiter/ka senior - Specialista náboru

Náplň práce

Koho hledáme?

Akčního, dynamického a flexibilního kolegu/kolegyni, který/á bravurně zvládá stres i multitasking. Zároveň se chce dále rozvíjet v manažerských schopnostech a baví ho práce s lidmi všech skupin a profesí. Jedná se o velmi zajímavou a finančně dobře ohodnocenou pracovní pozici.

Náplň práce

• Vyhledávání nových zaměstnanců.
• Vyhodnocování životopisů uchazečů.
• Komunikace s kandidáty.
• Komunikace s obchodními uživateli.
• Organizace pohovorů.
• Administrativa spojená s náborem pracovníků.

Požadavky

• SŠ/VŠ vzdělání (ekonomické nebo v oblasti HR výhodou).
• Praxe v náboru 3 – 5 let.
• Zkušenosti se zahraničním náborem.
• Dobrá znalost MS Office.
• Komunikativní znalost PJ.
• Aktivní a samostatný přístup k řešení problémů.
• Řidičský průkaz B – aktivní řidič.
• Pečlivost, spolehlivost.

Nabízíme

• Pracovní smlouvu na 1 rok, poté na neurčito.
• Nástupní mzdu 30 000 Kč brutto, která se po 4 – 6 měsících navýší (dle výsledků tréninku).
• Po roce mzdové ohodnocení, které odpovídá získaným výsledkům a zkušenostem (40 000 Kč brutto).
• Benefity spojené s výkonem práce.
• Dotované sportovní vyžití, další benefity.
• Služební telefon, auto, notebook, a další.

Informace o pozici

  • Recra
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek